Image

Воанергес

Воєнно – патріотична організація “Воанергес” – це ініціатива братства, яка ставить на меті пошук спортивної та патріотичної молоді. Братство націлене на розвиток даної організації, керівництво братства наголошує, що “Воанергес” – це в першу чергу воєнно-патріотична організація, основна мета діяльності якої – це пошук та виховання патриотично налаштованої, спортивної молоді.

Alt Text

Лицарі Вікторіанського Братства активно захищають Харківщину

Представники структурного підрозділу Братства – хоробрі Лицарі, воєнно-патріотичної організації «Воанергес» продовжують боронити місто Харків. Раніше, ми вже повідомляли про Магістра Братства у Харкові Сергія, який разом із сином Микитою не дають ворогу ні одного шансу на життя.

Долучившись до підрозділів територіальної оборони полку Національної гвардії України, які формувалися у Харкові з перших днів повномасштабного російського вторгнення, відтепер офіційно – два окремих розвід та розвід-диверсійні батальйони Збройних Сил України “АЗОВ”, воїни Братства не шкодуючи власного життя знищують окупанта на усіх можливих напрямках.

Від імені усіх членів Вікторіанського Братства, ми щоденно проводимо молебні за наших захисників, які беруть активну участь в обороні Харкова й разом з іншими формуваннями нищать ворогів України.

Ще раз для небайдужих! Нашим хлопцям потрібна Ваша допомога!

Alt Text

Вікторіанське Братство святого апостола Андрія Первозваного звертається до небайдужих із закликом про допомогу. Представники структурного підрозділу Братства, воєнно-патріотичної організації «Воанергес» з перших днів російського вторгнення забезпечують оборону Харкову. Магістр Братства у м. Харків Красников Сергій разом із сином Микитою воюють з ворогом за нашу з Вами свободу та незалежність. Мужньо захищають нашу державу!

Для більш ефективної протидії російському агресору Братство потребує додаткові кошти для купівлі особистих елементів захисту (шоломи, розвантажувальні жилети, бронежилети тощо).