Сьогодні лицарі «Вікторіанського братства святого апостола Андрія Первозваного» спільного із священниками Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної церкви України та керівництвом Закарпатської області прийняли участь у покладанні квітів до Меморіалу слави, який розташований поблизу міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ужгород».
У цей день важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у жахливі воєнні роки.
![Братство прийняло участь у вшануванні пам’яті жертв Другої Світової війни](https://victory-brotherhood.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/3bf1b8a3-1f1f-4c2d-ba29-863e22f1c936-1-1024x576.jpg)
Братство прийняло участь у вшануванні пам’яті жертв Другої Світової війни
Автор