Вікторіанське Братство приймає активну участь у війні проти російського окупанта

Без рубрики 28 февраля 2022 пока нет комментариев

Вікторіанським Братством з початку вторгнення РФ до України не припиняється робота задля перемоги над агресором. Як зазначає, Головний Магістр Братства Сергій Танчук більше 50% чоловіків, які є членами Братства встали на захист нашої держави та вступили до територіальної оборони, 20% звернулось до військового комісаріату та мобілізувались.

Велика робота проводитись завдяки Легатам Братства, які проживають закордоном у Польщі, Чехії, Словаччині, Греції та Німеччині. Із їхньою допомогою Європа усвідомлює та бачить справжнє обличчя агресора та очільника країни-загарбника.

Члени воєнно-патріотичної організації «Воанергес» у складі Братства у повному складі героїчно захищають місто Харків.

Також, триває і гуманітарна робота.

Лицарі Братства цілодобово перебувають у волонтерському центрі міста Харків. Вони надають гуманітарну допомогу для наших захисників.

Магістр Справедливості Братства Ростислав Криворучко вчора провів розмову із чинним представником українських католиків при папському нунцію Молдови отцем Ігорем Плевським. Підписано Меморандум про взаємну співпрацю та надання допомоги біженцям. Отець Ігор зазначив, що він особисто організує прийом та розміщення українських біженців у містах Молдови.

Банківські рахунки (реквізити) для допомоги нашим захисникам:

UA663052990000026009021009880

5169 3305 2410 9110

Слава Богу! Слава Україні! Разом йдемо до перемоги!