Вікторіанське Братство на захисті Харківщини

Без рубрики 28 марта 2022 пока нет комментариев

В умовах російсько-української війни Вікторіанське Братство тримає оборону на релігійному та гуманітарному фронтах. Водночас, хоробрі Лицарі структурного підрозділу Братства – воєнно-патріотичної організації «Воанергес» успішно знищують окупанта на Харківщині.

В період 27-28.03.2022 під час тяжких боїв за звільнення українського міста Ізюм (Харківської області), магістр Братства у Харкові Сергій разом із сином — Командором «Воанергесу» Микитою, приєднавшись до підрозділів територіальної оборони полку Національної гвардії України знищили 20 окупантів та близько 15 російських десантників було взято у полон. Нажаль, в ході бою син Божий Микита отримав осколкове поранення ноги. На даний час він перебуває у закладах медичного лікування.

Зі свого боку від імені усіх членів Вікторіанського Братства ми бажаємо Микиті найскорішого одужання та повернення у стрій захисників. Для допомоги нашим Лицарям, за ініціативи Головного Магістра Братства Сергія Танчука на нашому офіційному сайті «Вікторіанське Братство святого Апостола Андрія Первозваного» відкрито новий напрямок нашої діяльності – волонтерський рух.

Ми закликаємо усіх небайдужих долучитись до підтримки наших воїнів!

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

Разом до перемоги!