Вчергове релігієзнавець Іван Петрущак про Московський Патріархат

Без рубрики 8 марта 2022 пока нет комментариев

Де ви були всі ці роки? Чому більшість не явились на об’єднавчий собор? Аж коли ракети почали руйнувати ваші собори, а окупанти вбили в Чернігові вашого служителя, то вам вже щось дійшло? Чи не дійшло? Бо якби дійшло, то би вже ви давно відділили себе від організації, яка «легалізує» і «сакралізує» зло, крадіжку і вбивства. Саме так це робить Гундяєв. Він сказав російським окупантам, що вони обрали «правильний шлях» і щоб вони навіть не задумувались, що щось роблять не так.

Мене це дуже злить, бо я про це вже давно кажу.. і про гріх окупації (крадіжки) і про гріх вбивства, який толерує РПЦ. І це не про політику, як це лицемірно виставляли в МП, це  про гріх. Про гріх тяжкий — вбивства.

Отже, що ви скажете про 15 тисяч вбитих захисників України? Хто їх вбив, з чийого благословення? Ви ж читали Біблію. Хто любить ближнього, той від Бога. Хто має любов між собою, той від Бога. А хто вбиває, бреше і благословляє вбивства той від кого? Чи треба з таким єднатись і чи треба з таким дорожити єдністю? Чи не сказано «вилучіть кровозмішника із середовища». Ну то вилучіть із себе цього грішника і відділіться цілковито, а не просто для галочки і під шумок.

Я буду дуже радий, як ви це зробите, навіть якщо ви не будете в Православній Церкві України чи не захочети єднатись з ПЦУ. Просто відділіться від вбивць. Ще раз. Відділіться від вбивць і від тих хто вбивць підтримує і стає співзлочинцем. Це просто і не я маю це пояснювати людям, які називають себе «іконами Христа», які мають владу навчати про Бога.

Я, все ж таки надіюсь, що їм просто не вистачає рішучості і раболєбство в УПЦ МП не дає так різко «стартувати». Адже УПЦ МП в Україні це зменшена і чучуть лайтовіша версія Росії: тут і раболєбство і страх перед начальством і відчуття безсилля перед системою.. концтабір і приреченість. Ніякої свободи. Сказали саджати капусту догори дном, значить так треба… Сказали бути вірним Москві при тому Кіріла не згадувати, значить так і робимо.

Хочу помилятись!

Хочу побачити щось радикальніше!

Слава Ісусу!

Слава Україні!

Разом до перемоги!