Ваша інформація – наша діяльність

Без рубрики 4 июля 2022 пока нет комментариев

Церква поруч чи окремо? Яке місце Церкви у війні сьогодні? Повномасштабне вторгнення рф в Україну дає відповіді на усі питання. Українська Православна Церква Московського Патріархату (УПЦ МП) – це поплічниця РПЦ. Священики УПЦ МП – це головні дієві особи у пропагандистському театрі патріарха кирила та політики рф в цілому.

Вікторіанське братство працює над виявленням таких «акторів», які щоденно розповсюджують проросійські наративи в Україні. Саме церковні священнослужителі (типу «святі батюшки»), щоденно, як за інструкцією, проводять систематичну обробку своїх вірян.

Ми – члени Вікторіанського братства звертаємося саме до ВАС! Ви знаєте та володієте інформацією про представників УПЦ МП, які активно підтримують окупантів та країну-терорист!

Ми відкриті до спілкування!

Пишіть нам у коментарях під нашими публікаціями у «Facebook» або скористайтесь нашою електронною поштою — parafia.xp@gmail.com

Ми перевіримо Вашу інформацію через власні джерела. Якщо надана вами інформація підтвердиться, представники Вікторіанського братства підготують гідний матеріал про таких «героїв».

Чекаємо на зворотній зв’язок від Вас!

Слава Ісусу!

Слава Україні!

Разом до перемоги!