Українські віряни в Румунії – завжди під крилом турботи Православної Церкви України

Без рубрики 6 июня 2022 пока нет комментариев

13 травня 2022 року у Солотвино Закарпатської області Вікторіанським братством під керівництвом Головного Магістра братства Сергія Танчука було проведено зустріч із представником Православного українського вікаріату Румунської Православної Церкви отцем Адріаном Вісованом, який є одним із давніх та надійних друзів Вікторіанського братства.

До слова, Український Православний Вікаріат в Румунії створений безпосередньо для парафій, у яких більша частина парафіян становлять етнічні українці. В загальному до складу Вікаріату входить 32 парафіяльні церкви та 3 монастирі, релігійна служба в яких проводиться українською мовою.

Підтримка українських вірян закордоном – це одне із основних завдань, не тільки Православної Церкви України, а й нашого братства. Саме тому, ми вирішили по можливості знайти та передати для українського Вікаріату невелику, але вкрай важливу допомогу!

Попередньо, ми офіційно звернулись до Українського Біблійного Товариства за допомогою. Обговоривши декілька деталей, у найкоротші терміни ми отримали від Біблійного товариства Біблії, молитовники та іншу релігійну літературу українською мовою.

Окремо, хочемо відміти та вчергове подякувати Українському Біблійному Товариству за дитячі Біблії для наших маленьких вірян закордоном, які волею долі через війну в Україні опинились у дружній Румунії. В цьому контексті, братство висловлює сподівання, що така вкрай потрібна співпраця буде продовжена у майбутньому також.

Таким чиним, представники Вікторіанського братства передали вищезгаданому отцю Адріану Вісовану наші подарунки. Наразі, ми очікуємо від отця Адріана фотозвіт про передачу релігійної літератури українським вірянам в Румунії.

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!