“Скільки ще потрібно московитам вбити людей похилого віку, жінок та дітей, щоб ви не відвідували” РПЦвУ, – військовий ЗСУ

Без рубрики 19 апреля 2022 пока нет комментариев

Військовий офіцер ЗСУ Анатолій Штефан закликав людей не відвідувати храми Московського патріархату, а священників УПЦ МП не виправдовуватись і не служити «дияволу», який підтримує вбивства мирних жителів.

“Останні років так, приблизно 4, коли я робив дописи на тему: – ви військовий чому лізете в релігію; – навіщо ви розколюєте народ;. – навіщо ці провокації; – навіщо, навіщо, навіщо… У кожної людини є вибір, він затверджений на законодавчому рівні.

«Але у мене є питання? Скільки, бл*ть, ще потрібно московитам вбити людей похилого віку, жінок та дітей, щоб ви не відвідували їхні філії? Так! Філії ФСБ», — відмічає Штефан.

Скільки десятків тисяч смертей українців потрібно, щоб ви не несли туди гроші і вони не повертались на нашу землю кулями? Скільки зруйнованих міст потрібно, щоб нарешті зникла ця московська гідра на території неньки-України?”, — написав Штефан у Фейсбуці.