ПІД КОВПАКОМ СПЕЦСЛУЖБ ПУТІНА

Без рубрики 28 декабря 2021 пока нет комментариев

Вікторіанське Братство із посиланням на «Цензор.нет».

Російська православна церква в Україні (РПЦУ) на чолі з предстоятелем Онуфрієм (агент КДБ СРСР) це – релігійна агентурна мережа в нашій країні. Вона тісно пов’язана з «ОПЗЖ», лідери якої активно підтримують РПЦ, її патріарха Кіріла-Гундяєва (агент КДБ «Михайлов», як і його попередник Алексій ІІ, агент КДБ під псевдонімом «Дроздов» – знайомий з обома особисто) та РПЦУ і її предстоятеля Онуфрія, внесеного в базу даних сайту «Миротворець» як «агент впливу».

РПЦ і її філіал в Україні освятили гібридну війну Путіна проти України, день і ніч моляться за російську владу і за російське військо,- наголосив президент Порошенко на параді до Дня Незалежності України 2018 року.

17 серпня 2021 р. Київ. Засідання Священного синоду РПЦУ (агентура релігійного і політичного впливу Москви). В центрі предстоятель Онуфрій

Усі дев’ять членів Священного» синоду РПЦУ є «агентами впливу РПЦ», виступають проти вступу України в НАТО, не визнають автокефалії Православної церкви України, підтримують агресора і вбивцю Путіна, відзначені високими відзнаками РПЦ, а п’ятеро з них нагороджені президентом Росії орденом «Дружби» (Онуфрій, Лазар, Іларіон, Павел, Антоній).

«Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині хижі вовки» (Євангеліє від Матвія 7: 15).