МЗС росії образилось, що їх засудили в Лондоні на релігійному форумі. Згадали і за УПЦ МП

Без рубрики 11 июля 2022 пока нет комментариев

Брехня стала політикою росії досить давно. Брешуть в росії всі – від патріарха до дипломатів. Підтвердження цьому заяви МЗС рф щодо релігійного форуму в Лондоні.

Спецпредставник міністра закордонних справ росії з питань співробітництва в галузі забезпечення права на свободу віросповідання Геннадій Аскальдович висловив жаль з приводу засудження росії на лондонському релігійному форумі. Він вважає такі засудження рф «невиправданими».

«Глобальний саміт «Сприяння свободі віросповідання», який пройшов 5-6 липня у Великій Британії, можна було б назвати корисним – адже на чільне місце було поставлено шляхетне завдання захисту свободи віросповідання у світі, – якби його організатори та деякі західні учасники не скористалися заходом для того, щоб задекларувати свої політичні амбіції та знову безпідставно звинуватити своїх зовнішньополітичних опонентів, зокрема нашу країну, у порушенні прав віруючих», – йдеться у коментарі представника МЗС РФ, повідомляє Вікторіанське братство.

Згадав російський дипломат і за УПЦ МП. Він став їх захищати, та використовувати «гоніння» на УПЦ МП, як доказ своєї правоти. Православну Церкву України Аскальдович назвав «розкольницькою».

Радимо Геннадію Аскальдовичу детальніше розібратися у питанні становлення Православної Церкви України. На відміну від ПЦУ, УПЦ МП Томосу немає і незаконно існує в Україні.