Російські попи хочуть розповсюдити короновірус по Україні: “на заборони їм начхати”

Без рубрики 13 апреля 2020 пока нет комментариев

В інтерв’ю російському каналу «Царьград ТВ» протоєрей РПЦ Андрєй Ткачов розкритикував ідею українських чиновників проводити Великодневі таїнства дистанційно, вдома. Як підкреслює клірик, навіть у блокадному Ленінграді та в Москві під час холери храми завжди були відкриті. А заходи профілактики, які пропонують українцям, на його думку може призвести до кінця християнства.

«Пасха – це свято перемоги над смертю. А тому, хто боїться смерті, ніколи ніхто не повірить, що Христос Воскрес», – заявив протоєрей Андрєй.

Священик РПЦ щиро вважає Україну духовною територією Московської церкви, а тому відчуває за собою право роздавати дивні рекомендації віруючим українцям.

Припускається, що аргументація Андрєя Ткачова дійсно випливає із Святого Письма. Як говорить Біблія: Мф. 17:20: «Ісус же сказав їм: істинно кажу вам: якщо ви матимете віру як зерно гірчичне і скажете горі цій: перейди звідси туди, і вона перейде; і не буде нічого неможливого для вас».

Якщо так, то протоєрей, мабуть, припускає, що не всі віряни РПЦвУ мають ту саму віру як зерно гірчичне. А відтак, він мусить розуміти, що наповнення храмів людьми на Великдень таки призведе до поширення коронавірусу.

А це вже справжня диверсія від РПЦ-ФСБ, задача якої максимально розповсюдити коронавірус по території України, щоб послабити нашу країну морально та економічно.

Києво-Печерська та Почаївська лаври вже стали вогнищами розповсюдження хвороби. Диякон РПЦ Андрєй Кураєв вже заявляє про понад п’ятдесят хворих серед насельників Печерської Лаври. До яких відноситься і її намісник митрополит Павло (Лебідь), який у своєму відеозверненні суперечить сам собі.

І попри заклики свого начальника, Московського патріарха Кіріла, уберегти вірян від зараження вірусом (про що він заявив не з власної волі, а щоб не відставати від конкурента — митрополита Тіхона), клір РПЦвУ продовжує демонстративно порушувати карантин, заявляють у Духовному фронті.

Ті з нас, хто усвідомлює власну відповідальність за власне здоров’я, здоров’я родини, здоров’я мільйонів співвітчизників, мусять пам’ятати звернення першого заступника голови Синодального управління військового духовенства Православної церкви України протоєрея Тараса Мельника, який, з благословення Блаженнійшого Предстоятеля ПЦУ Епіфанія заявив в інтерв’ю «5 каналу», що перемога над епідемією – це п’ятдесят відсотків віри і молитви, та п’ятдесят відсотків реальних профілактичних дій.