Заклик предстоятеля ПЦУ молитися рідною мовою викликав істерику в РПЦвУ

Без рубрики 23 декабря 2020 пока нет комментариев

Намісник Свято-Троїцкого Іонинського монастиря, архієрей РПЦвУ Іона (Черепанов) агресивно відреагував на соціальну рекламу Української церкви

Дуже простий і зрозумілий заклик предстоятеля Помісної православної церкви, митрополита Київського і всієї України Епіфанія молитися рідною мовою розпалив негативні емоції у представників Московського патріархату в Україні. Зокрема, намісник Свято-Троїцкого Іонинського монастиря, архієрей РПЦвУ Іона (Черепанов), розродився в соцмережі агресивним дописом.

Він оприлюднив два коментарі щодо діяльності ПЦУ та заклику молитися рідною мовою, в яких заклик до українців молитися своєю мовою названо маразмом…

«Цим маразмом затикані всі вулиці», – говорить такий собі Iriney Usenko. Також у пості він вороже висловлюється про предстоятеля ПЦУ Епіфанія. Отже, Іона (Черепанов), який поширює ці дописи, повністю розділяє ці думки та висміює автокефальну церкву і прагнення українців.

Заклик молитися рідною мовою обурив ще одного представника Московського патріархату. Архімандрит Серафим Вереш пише, що «ПЦУ є чужою для України структурою, інородним тілом, яке, час від часу нариває, заливає все навкруг себе гноєм».

Варто зазначити, що очільник ПЦУ Епіфаній на білбордах Києва закликає молитися рідною мовою. Не йдеться саме про українську. Проте навіть такий невинний заклик Епіфанія викликав українофобську істерію серед низки представників Московського патріархату та інших громадян України, які вороже налаштовані до української церкви, української мови та української історії.

Джерело: df.news