У Криму священники «УПЦ МП» благословили присягу на вірність Росії окупаційних військ РФ

Без рубрики 14 августа 2020 пока нет комментариев

На території окупованого півострова Крим одразу двоє священнослужителів так званої УПЦ Московського патріархату благословили присягу на вірність Росії окупаційних військ Російської Федерації.

8 серпня священник «УПЦ МП» Сергій Халюта благословив 150 курсантів школи водолазів, «які присягнули на вірність Росії, і поклялися гідно виконувати свій військовий обов’язок, мужньо захищати свободу і незалежність Росії».

«Возлюблені у Господі брати і сестри, дорогі курсанти! Сьогодні – найважливіший день у вашому житті. Тут, на місці хрещення князя Володимира, на місці проповіді апостола Андрія Первозванного, на місці, де зароджувалася наша Свята Русь, ви поклялися Богу, народу і Батьківщині вірно служити державі. Господь наш Ісус Христос дає нам заповідь любові: “Ні подвигу вище, ніж душу свою покласти за друзів своїх” Сьогодні ви поклялися захищати Вітчизну, віддаючи найдорожче, що є у вашому житті. Бажаю вам міцності духу, тому що в здоровому дусі – здорове тіло, будьте вірні Батьківщині, будьте вірні Богу, з Днем прийняття присяги», – сказав служитель «УПЦ МП».

На території окупованого півострова Крим в окремому спеціальному моторизованому батальйоні військ Національної гвардії Російської Федерації прийняли присягу на вірність Росії 59 молодих бійців, які прибули до Євпаторії з Волгограда, Казані і Краснодара. З цією подією новобранців «сердечно привітав» священник так званої «УПЦ Московського патріархату», настоятель храму в ім’я святителя Луки єрей Анатолій Пономарьов.

Нагадаємо, це вже не вперше так звана українська церква Московського патріархату благословляє окупантські війська Російської Федерації. Священики УПЦ (МП) освячують російську зброю в Криму, називаючи її «зброєю правди»

Джерело: duhovnyfront.com.ua