Сербський міністр назвав бандерівців одвічними ворогами

Без рубрики 25 июня 2020 пока нет комментариев

З нагоди участі сербів у військовому параді у Москві, сербський міністр інновацій та технологічного розвитку Ненад Попович заявив, що Сербія ніколи «не прийме ганебних спроб переписати історію» і назвав бандерівців фашистами.

В свою чергу, посольство України в Белграді виступило із заявою у зв’язку із висловлюваннями сербського міністра стосовно ролі українців в Другої світової війні. Українські дипломати закликали сербського урядовця не торкатися історії України і не намагатися фальсифікувати та принижувати роль українського народу у боротьбі з нацизмом.

Така поведінка Ненада Поповича доволі примітивна, адже він є головним лобістом російських енергетичних компаній в Сербії. Також, діяльність очолюваної ним «Сербської народної партії» спрямована на своєрідне покращення відносин із агресором, а саме політичне та економічне зближення із Росією.

І знову, ми бачимо, як Кремль намагається будь-якими способами покращити свій вплив на міжнародну спільноту. Для просування своїх інтересів, Москва використовую такі держави, як Сербія і їй подібні, оскільки ці «незалежні» держави завжди були прихильниками «великой» Росії і ніколи не мали своєї власної думки.

Джерело: duhovnyfront.com.ua