СБУ встановила особу російського священника, який допитував українських полонених у «ДНР»

Без рубрики 5 сентября 2020 пока нет комментариев

СБУ повідомила про підозру російському священнику, який допитував українських полонених у так званій «ДНР». Про це повідомляє офіційний ресурс СБУ.

Слідчі Служби безпеки України заочно повідомили про підозру російському священнику, який «служить» бойовикам терористичної організації «ДНР», – йдеться у повідомленні.

Слідство встановило, що російський священнослужитель однієї із конфесій служив у одному з храмів Донецька. У 2014 році він приєднався до 11-го окремого мотострілецького полку «Восток» так званої «ДНР» як військовий капелан та полковий священик. Потім його було «підвищено» до помічника командира по роботі з віруючими бойовиками.

Співробітники СБУ задокументували, що, перебуваючи на цій посаді, «служитель церкви» неодноразово брав участь у допитах українських полонених і тортурах, давав вказівки щодо незаконного ув’язнення громадян.

Терористу заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених та ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство. Нагадаємо, раніше Духовний Фронт України повідомляв про схимонаха РПЦ, який катував полонених українських бійців, бивши їх хрестом.

Джерело: duhovnyfront.com.ua