РПЦвУ лякає релігійним протистоянням у разі приїзду Вселенського Патріарха до України

Без рубрики 22 ноября 2020 пока нет комментариев

В РПЦвУ попередили президента, який запросив Патріарха Варфоломія до України, що візит глави Константинопольського Патріархату може призвести до нового спалаху релігійного протистояння. Про це сказав керуючий справами Московського Патріархату митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у випуску програми «Церква і суспільство» на телеканалі «Глас», повідомляє  РІСУ.

«Володимир Олександрович Зеленський є президентом України, і йому ніхто не може заборонити зустрічатися з керівниками інших держав чи з керівниками тих чи інших релігійних об’єднань. Інша ситуація – наскільки виправдане запрошення президента України Патріарху Варфоломію. Тому що Президент має турбуватися про внутрішній стан суспільства, про внутрішню ситуацію. Вважаю, що перед тим, як запрошувати керівника релігійної організації з іншої держави, треба було поцікавитися, як це сприйме українське суспільство, чи не приведе це до рухів протистояння», – сказав митрополит Антоній.

Нагадаємо, 16 жовтня після молебню за Україну в Патріаршому храмі Святого Георгія Стамбула президент Зеленський та перша леді зустрілися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

За повідомленням офіційного сайту президента, Володимир Зеленський запросив Патріарха відвідати Україну.