Президент Чорногорії назвав Сербську церкву знаряддям російських інтересів

Без рубрики 1 октября 2020 пока нет комментариев

Сербська православна церква є знаряддям російських інтересів і сербського націоналізму на Балканах, заявив президент Чорногорії Міло Джуканович.

«Більш ніж очевидно, що Сербська православна церква не тільки невиправдано брала участь у виборах, а й була найактивнішим політичним гравцем. Сербська православна церква завжди є знаряддям великосербського націоналізму і російських імперських інтересів на Балканах», — заявив він.

Джуканович також заявив, що Косово продовжує шлях на вступ в ООН, а ті, хто вважає, що Сербія отримає деяку компенсацію за рахунок Чорногорії та Республіки Сербської, тішать себе мріями та ілюзіями, передає «Інформаційний спротив». Джуканович сказав, що Сербія забезпечила логістику націоналізму Великої Сербії в Чорногорію.

На завершення він додав, що хоч останнім часом агресія в ЗМІ проти Чорногорії знизилася, але «дух був випущений з пляшки і він зараз не контролюється».

У минулому році в Чорногорії проходили протести проти закону про свободу віросповідання та націоналізації церковного майна. На протестних акціях були помічені куратори з ГРУ. Таким чином РФ підтримує чужу для Чорногорії церква — Сербську. Прагнення чорногорців мати власну церкву в Москві пояснили «агресивним націоналізмом».

Джерело: duhovnyfront.com.ua