Олександр Усик та Василь Ломаченко – агенти Російської православної церкви

Без рубрики 16 мая 2020 пока нет комментариев

Нещодавно у «Facebook» з’явився цікавий постБогдана Костюка про зірок українського боксу Усика, Ломаченка та Гвоздика, які відверто підіграють Кремлю у пропаганді примирення на кшталт «мы жебратья». Доречно згадується й Федерація бойового самбо, яку очолює кум Путіна і яка точно не залишається осторонь усіх москальських спецоперацій:

«..Обов’язково дочитайте до кінця, тоді, можливо, зрозумієте:
ЩО несуть українцям через свій світогляд — Усик, Ломаченко, Гвоздик… та Федерація бойового самбо України. Зараз одні стверджують, ніби, нічого поганого в відвертих москофільських висловлюваннях чи фанатичній прихильності деяких українських спортсменів до секти «московського патріархату, — немає, адже вони: прославляють Україну, піднімають на міжнародних аренах синьо-жовтий стяг, і, взагалі, по-своєму люблять нашу Батьківщину. Інші, з точністю до навпаки: бачать в діях і висловлюваннях багатьох суб’єктів із сфери українського спорту — відверту пропаганду російської ідеології, аналогічну тій, якою кремль протягом 90-х й 2000-х вдало промивав мізки жителям Криму та Донбасу…

А що з того вийшло — ми всі добре знаємо та зараз спостерігаємо...
Саме тому, всім тим хто розкидається фразами на зразок: «залиште наших спортсменів у спокої, це наша гордість, вони поза політикою…», необхідно добре зрозуміти, що з політикою наші спортсмени переплетені дуже тісно, але, на жаль, дуже часто не з українською...

Найвідомішою, і в даний час найпублічнішою фігурою серед своїх спортивних «братів і сестер по московському духу» — є Олександр Усик.
Цей самий Усик — підтримує тісні зв’язки з такою собі російською православною організацією «сорок сороков», засновниками і лідерами якої — є відомі прихильники ідей російського неонацизму А. Кормухін і В.Носов.
Дана організація з центром на Москві складається зі спортсменів бійцівських клубів, футбольних ультрас, всяких «православних казаков» та просто «ідейних» гопніків-хуліганів, яких навколо ідеї відновлення «православної російської імперії» — об’єдналося вже декілька десятків тисяч. Це таке собі бойове крило «РПЦ» та новітні «тамплієри» «московського патріарха» Гундяєва.
Мають «сороки» свої нелегальні філіали і в Україні. І саме симпатики та члени цієї організації — беруть активну участь у силових протостояннях там, де «московському патріархату» потрібно захопити український храм, провести якусь акцію «за руський мір в Україні», захистити якогось чергового клірика-сепаратиста чи корисного москофіла-гомосексуаліста… Але це ще не все. «Сорок сороков», з якими свого часу тісно контактував відомий терорист Ігор Гіркін, активно постачає своє «православне воїнство» в «армії» «Л/ДНР».Цікаво й те, що про дану організацію, як про ультрарадикалів-екстремістів, які використовують неонацистську символіку та несуть загрозу громадському порядку «страни», заговорили і в російській держдумі.
Ось так, якщо коротко, виглядає «правосла’я» і «християнська любов» у розумінні Усика. Тому потрібно чітко усвідомити, що цей тип, коли він говорить про такі поняття як «церква», «православ’я», «братні народи», «святую Русь», «істинну любов до Батьківщини», свої «рускії корні», — робить не що інше, як цілеспрямовано проповідує шовіністичну путінсько-гундяєвську терористичну ідеологію «Великоросійської імперії», в якій, звичайно, не може бути місця незалежній Україні!

Не хоче відставати в своєму україноненависництві і Василь Ломаченко, який окрім своїх відверто безглуздих антиукраїнських публічних заяв, ще й сподобився влаштуватися паламарем біля відомого українофоба, знаного в середовищі силових структур як педофіла тагомосексуаліста, так званого «митрополита Запорізького і Мелітопольського, московського патріархату» «Луки» (Коваленка).

Слідуючи за своїми друзями, палкими любителями і шанувальниками всіх московських скрєпів, не може робити публічно щось мудрого і боксер Гвоздик… Але поки що, йому вдалося привернути увагу адекватної громадськості тільки своїми примітивними висловлюваннями про «гражданскую вайну в Українє», «раскаливанія общєства» та популяризацією любові до такого ж самого примітивно-неадекватного промосковського блогера — Шарія.

А закінчити варто українськими бойовими самбістами….Федерацію яких — очолює той самий Медведчук! Хлопці із клубів бойового самбо — часті учасники різноманітних проросійських акцій в різних містах і місцях України, а кольори логотипу даної федерації, чомусь, ну-у дууже вже нагадують саме російський прапор.

У мене все.

P.S. Український спорт і уми спортсменів — негайно потрібно рятувати!!! Бо своїми симпатіями, байдужістю, відсутністю реакції та правильних дій — ми всередині країни створюємо антинаціональну армію, яка складається з потенційно правильних, фізично здорових, але не завжди обтяжених освітою, патріотичним вихованням, національною мораллю та здоровим мисленням, молодих людей...».