Наш офіс реформ та розвитку в Ужгороді!

Без рубрики 23 июня 2020 пока нет комментариев

Вікторіанського братство Святого Апостола Андрія Первозванного кожного дня працює над удосконаленням своєї діяльності, тому черговий показник роботи братства до вашої уваги.

Прописані плани, відпрацьований алгоритм дій, ентузіазм та сильне бажання працювати – це все у новоствореному структурному підрозділі в м. Ужгород, який матиме назву «Офіс управління проектами, розвитку інституту благодійництва та волонтерського руху».

Ольга Боднар – директор даного офісу. Амбітність, патріотизм та любов до Батьківщини – її друге ім’я. В свій час Ольга заявила, що держава без культури та релігії – це просто територія існування, тому саме під її керівництвом до компетенції структурного підрозділу входитиме:

  • створення нової інфраструктури інформаційного суспільства та відновлення національної пам’яті українського народу і національних меншин;
  • закладення основ та формування культури благодійності і волонтерства;
  • утвердження єдності та автокефалії Помісної Православної Української Церкви та трансформація ставлення до подолання кризових явищ в релігійній, економічній, військовій, соціально-гуманітарній, медичній, освітньо-культурній та транспортних галузях;
  • втілення соціально корисних та інфраструктурних проектів та проведення на належному рівні духовно-етичних, культурних, мистецьких, туристично-рекреаційних заходіворієнтованих на досягнення кінцевого результату в умовах обмеженості ресурсів і заданості термінів їх початку і завершення;
  • координація діяльності з іншими структурними підрозділами, з крайовими братствами та керівництвом Вікторіанського братства апостола Андрія Первозваного.

Ми впевнені, що завдяки роботі офісу ми отримаємо гарний результат у нашій спільній боротьбі за незалежність Православної церкви України.