Наше Братство розширює коло партнерів

Без рубрики 4 мая 2020 пока нет комментариев

Незважаючи на карантин, «Вікторіанське братство святого апостола Андрія Первозваного» продовжує активну роботу з пошуку відповідальних та енергійних партнерських організацій задля сприяння зміцнення Помісної Православної Української церкви та згуртування сильної української нації.

2 травня Братством було підписано Меморандум про співробітництво та реалізацію спільних проектів з громадськими організаціями зі Стрийщини  «Рада-Реформ», «Туристичний інформаційний центр Стрия» та «Фундація розвитку — Брама Карпат».

Предметом цього Меморандуму є взаємодія і співробітництво сторін з метою забезпечення соціально-економічного, культурного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей, ефективного виконання статутних зобов’язань.
Першим спільним проектом є пілотний проект «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.», що перейшов через Карпати, через Вододільний хребет і рушив по Закарпатській області. Метою проекту є відновлення давньоруської єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі та відновлення «Соляного шляху з Київської Русі в Західну Європу».

Із вказаним проектом більш детально можна ознайомитися за посиланням http://pomisna.ua.stryi.org/pro-proekt/zavdannya-proektu/

Переконані, що з Божою допомогою та благословенням нас у найближчі роки чекає цікава та плідна спільна робота!