Московські посіпаки

Без рубрики 11 июня 2020 пока нет комментариев

В Україні сформувалася ціла мережа впливових політиків, які працюють над відновленням монополії Російської Церкви та планують репресії проти Православної Церкви України.

Першим сигналом про реванш Московського Патріархату в Україні став конкурс на високу державну посаду – голови Департаменту в справах релігій Кабінету міністрів. «Представники Московського Патріархату жорстко поставили завдання перед керівництвом України, що на цю посаду вони згодні, аби допустили будь-кого – але тільки не Андрія Юраша. Це  така собі помста за Томос», – вважає експерт з питань релігії Тетяна Деркач. Та й взагалі: всі важливі кадрові призначення перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов тепер узгоджує з начальством Московської Церкви, кажуть експерти.

Взагалі, скандали навколо постаті Сергія Трофімова виникають доволі часто та, як зазначалось раніше, сам Сергій досить скептично відноситься до Православної церкви України. Тому у нас закрадається думка, що Трофімову через МП просто передаються резюме на тих людей, яких потім ставлять на посади. Політичний експерт Олександр Палій додає: «Якщо Московський Патріархат у нас в Україні впливає на державні призначення – це означає, що в нас на державні призначення впливає країна – агресор… Тому що це завжди консультації напряму з російськими спецслужбами».

Не було б так сумно, але приводів для хвилювання більше, ніж достатньо. Розхитування ПЦУ не може не привернути нашу увагу, оскільки на головних ролях антиукраїнських заворушень дедалі частіше появляються персонажі вищого керівництва України.

Джерело: pravdalviv.com