Московські попи приховують реальну статистику по СOVID-19

Без рубрики 23 мая 2020 пока нет комментариев

На фоні всесвітньої пандемії СOVID-19 Московський патріархат в Україні свідомо приховує реальну кількість інфікованих. Так, у Чернівецько-Буковинській єпархії РПЦ «не охоче» визнали, що у них є хворі на коронавірус священики і є такі, що й померли, проте відмовилися офіційно оприлюднити дійсну статистику. Перевіривши офіційний сайт департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, з’ясувалось, що відомство не в компетенції надавати інформацію щодо кількості хворих священників.

Слід зауважити, що даного роду діяння, а саме приховування кількості інфікованих може спричинити важкі наслідки для населення України. Ще одне підтвердження цьому, а саме недотримання карантинних заходів та свідоме приховування реальної кількості інфікованих зафіксовано на Хмельниччині. Одинадцять ченців Городищенського чоловічого монастиря РПЦ виявилися інфікованими на COVID-19. За словами голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, таке різке збільшення випадків захворювань пов’язано саме з недотриманням карантинних вимог під час Великодніх свят та поминальних днів. Це досить очевидно, адже саме церкви РПЦ знехтували карантинними обмеженнями під час Великодня.

Така політика Московського патріархату викликає серйозне занепокоєння, оскільки це прямі кроки до дестабілізації ситуації  у нашій державі.

Джерело: oko.com.ua,  duhovnyfront.com.ua.