Московські попи вивозять до Московії культурні цінності України

Без рубрики 2 июня 2020 пока нет комментариев

Відповідно до інформації, що поширюється в Інтернеті, промосковські священники активно вивозять рукотворні ікони та культурні надбання України до Москви. При цьому, вказані дії проводяться за схваленням очільника РПЦвУ Онуфрія.

Священики Києво – Печерської лаври кажуть, що багато цінностей, дорогих ікон, антикварних книг та зразки старовинного одягу цілеспрямовано виносять з Лаври в невідомому напрямку. Очевидно, що така діяльність не залишається без реакції суспільства. Тому нічого кращого, ніж замінити цінності на новостворені копії, або й взагалі вивішати табличку, що «річ» забрали на реставрацію, московські попи придумати не змогли.

Всі винесені речі перерозподіляються по будинках і квартирах тих священників, які користуються особистою довірою московського попа Онуфрія. А з відновленням повноцінного трафіку все буде вивозитися, як не дивно, до Москви. Абсолютно не здивуємось, якщо ФСБшник у рясі Кирило, який не має можливості особисто приїхати в Україну, забажав невеличких «сувенірів» з Лаври, вартість яких може сягати мільйонів доларів…

Джерело: www.bestbomb24.info