Московський кат у рясі

Без рубрики 15 июля 2020 пока нет комментариев

Cтало відоме ім’я схимонаха із Російської Федерації, який катував полонених українських бійців на Донбасі – бив їх хрестом та стріляв їм в коліна із травматичного пістолета.

На Донбас «схимонах» Російської православної Церкви Ілля (Ретинський) приїхав у 2014 році як капелан так званого батальйону ДНР «Лєший». На тимчасово окупованих землях його кличуть «Сталін».

Є інформація, що він у підвалах катував військовополонених з Донецького аеропорту. Бив металевим хрестом та стріляв по хлопцях з травматичної зброї.

Схимонах Ілля (Ретинский), який взяв на себе особливо суворі аскетичні правила чернецтва, вже багато років мандрує з рок-концертами по Росії. Сам він про розповідає так: «Схимонах Ілля. У миру Ретинский Ілля Тихонович, 1959 року народження, Орловська область, але зараз представляюся як схимонах Ілля, Російська Православна Церква, Московський Патріархат».

Як бачимо, цей схимонах-садист покривається Російською православною церквою і ніяк нею не засуджений. Росіянам потрібні такі «духовні отці», які ще катувати вміють і допомагають терористам в анексії чужих територій.

Джерело: duhovnyfront.com.