Молебні за здоров’я та подолання пандемії коронавіруса COVID-19

Без рубрики 25 марта 2020 пока нет комментариев

Дорогі брати і сестри!

         Кожного дня у цей нелегкий для наших віруючих час у кафедральному соборі в честь Святого Апостола Українського Андрія Первозванного Мукачівсько-Карпатської Єпархії ПЦУ Вікторіанське Братство святого апостола Андрія Первозваного звершує молебні за здоров’я та подолання пандемії коронавіруса COVID-19.

24 березня 2020 року у молебні прийняв участь Головний Магістр  Братства Сергій Танчук. Під час молебню брати молилися чудотворній іконі «Кровоточивий Спас» за припинення розповсюдження коронавіруса в Україні та усьому світі, за одужання інфікованих, за спокій і героїчну витримку лікарів, за спокій та подолання паніки серед населення. Окремою молитвою помолились за здоров‘я інфікованих священнослужителів як в Україні, так і в цілому світі.

Наші думки з народами Китаю, Італії, США, Іспанії, Німеччини, Ірану, Польщі, Франції, Швейцарії, Південної Кореї, Великобританії та усіх інших країн, які потерпають від вірусу COVID-19. Перед цією загрозою усі рівні — віряни і Римо-католицької, і Греко-католицької, і Православної церков, мусульмани, буддисти тощо.

Проте, в наших труднощах ми ніколи не залишаємось самі – Господь Бог завжди готовий допомогти: «Господь підтримує всіх тих, що падають, і всіх зігнутих підводить» (Псалом 145).

По благословінню Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, молебень очолив Магістр справедливості Братства митрофорний протоієрей Ростислав Криворучко.

 

P.S. Ваші прохання про молитву ми з радістю приймемо на нашому сайті у розділі «Коментарі». Також будемо вдячні за Ваші пожертви, які ми направляємо на закупівлю захисних комбінезонів, респіраторів та масок для лікарів Закарпатської обласної клінічної інфекційної лікарні, які перебувають на вістрі боротьби з епідемією коронавіруса в нашій області.

Банківські реквізити РБ «ВБ СВ. АП. Андрія Первозванного» для усіх небайдужих:

— рахунок № UA833122480000026009017001062 в АТ «Комінвестбанк» (МФО 312248, код ЄДРПОУ 43361601)

— банківська картка АТ «Комінвестбанк» № 6772 3710 1846 1218 (Сергій Танчук)

Боже благословення на Вас та Ваші сім’ї, Його благодаттю і любов‘ю до людей, нині,і завжди,і на віки віків!