Митрополит Климент: Не збираюся зносити храм ПЦУ в окупованій Євпаторії, оскільки це питання включено в резолюцію ООН

Без рубрики 4 ноября 2020 пока нет комментариев

Митрополит Кримської єпархії Православної церкви України Климент стверджує, що не збирається зносити храм Успіння образу Божої Матері «Неопалима Купина» в Євпаторії, попри вимоги, отримані ним 3 листопада від російської Федеральної служби судових приставів по Криму.

Про це митрополит Климент повідомив у коментарі Крим.Реалії, передає Цензор.НЕТ.

«Зараз цим питанням займається адвокат Сергій Заєць. Він формує пакет з відповідними документами. Я не збираюся зносити церкву. Як заявив представник президента (представник президента України в АРК. — Ред.), це питання включено в резолюцію ООН, тому чекатиму. Єдине, що завтра 4 листопада — в Росії День народної єдності. А сьогодні до вечора до початку свята ми повинні знести храм», — повідомив митрополит Климент.

Нагадаємо, у Представництві президента України в АР Крим повідомили, що 3 листопада митрополит Кримської єпархії Православної церкви України Климент отримав пакет документів від російської Федеральної служби судових приставів по окупованому Криму з вимогою демонтувати храм на честь Успіння образу Божої Матері «Неопалима Купина» в Євпаторії до 3 листопада 2020 року і виплатити штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У президента Зеленського засудили порушення Росії проти Кримської єпархії Православної Церкви України і її віруючих і заявили, що ці рішення «спрямовані на витіснення Української Церкви з тимчасово окупованого Кримського півострова».

Очевидно, що за таку стійку позицію митрополит Климент заслуговує на повагу та визнання, адже досить важко боротися за право збереження релігійних осередків на окупованій території. Проте, віряни, які відвідували даний храм в Євпаторії повині бути готові й до іншого, не вельми позитивного сценарію. Всі ми знаємо, що для РФ не існує нічого святого. У московитів «свої» правила та дідівська «правда»…