Лавров звинуватив США у спробах «розвалити російське православіє»

Без рубрики 1 сентября 2021 пока нет комментариев

Вікторіанським братством відмічено, що одіозний дипломат вважає, що влада в Києві «тисне» на Московську церкву. Російська православна церква (РПЦ) «потерпає від тиску західних країн», зокрема Сполучених Штатів, переконує міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Чиновник країни-агресора наголосив, що РПЦ має свої парафії у багатьох країнах світу, а МЗС Росії підтримує контакти з церквою за кордоном.

«Російська церква зараз відчуває сильний тиск з боку низки західних держав, перш за все США, які поставили собі за мету, намірилися розвалити, зруйнувати єдність світового православ’я», – сказав дипломат.

«Духовно-моральні цінності, які РПЦ транслює по всьому світу, піддаються атакам з боку неоліберальної еліти в деяких країнах Заходу», – вважає Сергій Лавров.

Також одіозний очільник російського МЗС заявив, що Захід хоче «посіяти сумніви в об’єктивності голосування» у Держдуму і поставити під сумнів його результати. Проте російське керівництво «не буде піддаватися на ультиматуми і погрози».

Незважаючи на це, Вікторіанське братство впевнене, що завдяки спільній роботі РПЦвУ покине територію України назавжди.