Кремлівський напрацьований сценарій – чи щось новеньке?

Без рубрики 18 июня 2020 пока нет комментариев

В черговий раз переконавшись в тому, що РФ працює в незмінно-старому форматі «КДБ — СРСР» пропонуємо прочитати наш наступний матеріал.

За даними Служби безпеки України, так зване «Міністерство державної безпеки ДНР» фінансувало і керувало особами, які намагалися спалювати церкви УПЦ на території України. Зокрема, терористи ДНР намагалися здійснити підпал церков УПЦ МП у центральних містах України. Організатори, як правило, тихенько відсиджувались на території Л/ДНР та надавали вказівки паліям, при цьому поручали їм малювати нацистські зображення (графіті) на стінах церков РПЦ в Україні.

Таким чином в Україні набирає обертів штучностворена міжконфесійна ворожнеча, щоб потім утаких підпалах звинуватити проукраїнську сторону населення, а саме вірян Православної церкви України.      Така політика – розпалювання міжконфесійної ворожнечі – ідеально підходить для створення вигідної картинки для російської пропаганди. Образ «гонимої церкви» стане у нагоді для Московського патріархату, щоб потім заявляти про фашистів та бандерівців, які палять «исконно каноническу юцерковь». Такі висловлювання вже лунали з уст кремлівських пропагандистів. Наприклад, у РПЦвУ вважають утворення Православної церкви України поштовхом до релігійної війни.

Не жалкуючи мирних жителів на Донбасі, коли російська армія ховалася за спинами пенсіонерів – кремлівський сценарій працює й у релігійному аспекті. Проте, досить «остроумно» власноруч підпалювати свої храми задля пропагандистської картинки у ЗМІ, а потім у цьому звинувачувати проукраїнське населення. Але, ми не дивуємось вже нічому, адже російський «розум» знаходиться на вельми примітивному етапі розвитку. Тому маємо, те що маємо.

Джерело: duhovnyfront.com.ua