Конторські спортсмени

Без рубрики 23 мая 2020 пока нет комментариев

Вже вдруге скандал навколо професійних спортсменів України набирає обертів. На цей раз вже й Василь Ломаченко висловив свої думки з приводу статусності РПЦ в Україні. Так, як Олександр Усик після негативного шквалу критики, зайняв позицію «мовчуна» та навіть відмовився вийти у ринг із спортсменом – провінціалом, скоріш за все естафету у проросійській пропаганді було передано меншому брату – Василю Ломаченку.

Український боксер, дворазовий призер Олімпійських ігор Василь Ломаченко вирішив підтримати петицію з вимогою залишити Києво-Печерську лавру у складі РПЦ в Україні. На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Instagram», Ломаченко закликав фанатів підтримати петицію на ім’я президента України Володимира Зеленського, яка має за основу «залишити в спокої» Києво-Печерську лавру. Такий меседж спортсмена викликав жорстоке обурення його підписників та гострі, а часом й доволі неприємні коментарі в сторону Василя.

Переглянувши декілька сотень коментарів під опублікованим постом із петицією, ми виділили декілька найактуальніших тезисів. «Лому, походу, в ФСБ завербували», «Спортсмени ж мають бути поза політикою, чи можливо ти з Усиком під прикриттям?», «Що ж вам у тому МП пропонують таке?» – пишуть в коментарях користувачі. На нашу думку, користувачі Інтернету розумні люди та свідомо можуть розділяти патріотизм від сепаратизму.

Тому на останок, хочеться написати наступне. Все потужніше російська машина розколу нарощує темпи на території України. В хід ідуть як спортсмени, так і релігійні діячі, тому нам з вами потрібно ретельно фільтрувати інформацію, яка надходить до нас. А також, не висловлювати підтримку псевдо-патріотам таким, як Василь Ломаченко.

Джерело: duhovnyfront.com.ua, instagram.com/lomachenkovasiliy.