«КЛАПТИК НАДІЇ» як символ єднання Прикарпаття та Закарпаття

Без рубрики 21 мая 2020 пока нет комментариев

20 травня відбувся незабутній день в історії «Вікторіанського братства святого апостола Андрія Первозваного». Наші Магістри з благословення єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора (Бедя) відвідали прикарпатське місто Стрий і прийняли участь у продовженні на території місцевої районної лікарні подячної алеї під символічною назвою «Клаптик надії». Надії на єдність українського народу, Української Помісної православної Церкви, відродження величі нашої улюбленої України! Особливий акцент було зроблено на вшануванні та підтримці наших дорогих медиків, які наразі героїчно протистоять поширенню коронавірусу COVID-19.

На заході був присутній голова Стрийської районної ради Роман Козак, активісти наших партнерських організацій зі Стрийщини «Рада-Реформ», «Туристичний інформаційний центр Стрия» та «Фундація розвитку – Брама Карпат» Ольга Боднар, Роман Журавський, Михайло Шмігельський та багато інших поважних гостей.

Завдяки Братству відтепер у Стрию на подячній алеї роститиме сакура-красуня з Закарпаття!

Ще є одна приємна новина. Нашим Братством відкрито представництво у Стрию, а його керівником було призначено Романа Журавського. Новопризначений «Всечесний Пріор Стрийський» буде представляти та захищати інтереси «Вікторіанського братства святого апостола Андрія Первозваного» на території міста Стрий, Стрийського району та Львівської області.

Хочемо побажати йому Божої сили та благословення у виконанні цієї почесної місії!