Епіфаній та секретар США Блінкен обговорили становлення ПЦУ і забезпечення свободи совісті на окупованих РФ територіях

Без рубрики 7 мая 2021 пока нет комментариев

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній у четвер, 6 травня, зустрівся з державним секретарем США Ентоні Блінкеном на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

«Особливу увагу під час короткої, з огляду на стислу і насичену програму візиту пана Блінкена, але змістовної зустрічі було приділено питанню становлення Православної Церкви України, важливості усунення штучних перешкод під час вільного, на основі принципів свободи совісті, визначення громадами своєї належності», — зазначив Митрополит Епіфаній.

Митрополит Епіфаній висловив вдячність американській стороні за тверду підтримку України в контексті протидії зовнішнім викликам, яким продовжує протистояти наша держава, а також у питаннях захисту свободи совісті на окупованих Росією територіях – у Криму і на Донбасі.

Він також зазначив важливість щодо зусиль США у питанні консолідації міжнародної підтримки України та посилення санкційного тиску і стримування РФ до відновлення територіальної цілісності України.