Дорогі у Христі!

Без рубрики 3 апреля 2020 пока нет комментариев

Розповсюдження коронавірусу COVID-19 поставило увесь світ перед великим випробуванням. Сотні тисяч інфікованих, десятки тисяч померлих. Епідемія не дивиться на обличчя, усі ми у зоні ризику бути інфікованими, небезпека для всіх без виключення. Неймовірне випробовування для всього живого.

У цей час Православна Церква України не стояла осторонь, всіма своїми силами і засобами намагалась допомогти своїм вірникам. Апостол Павло навчає: «Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового» (Гал.;6.2).

Церкві дуже важко далося рішення про проведення Богослужінь без людей, тобто при зачинених дверях, але Церква на це пішла заради своїх віруючих. Богослужіння не припинилися, навпаки посилились, на жаль, без людей. Кожен може прийти у будь-який час до храму на сповідь чи причастя. Священики працюють у лікарнях та завжди готові до викликів на дім. Так священнослужителі, як і лікарі, виконуючи свої обов‘язки, потрапили у зону ризику бути інфікованими чи навіть померти (і вже є випадки смерті священників).

Церква, думаючи про прихожан, свідомо пожертвувала священством, і це правильно: «Немає більшої любові, як життя своє покласти за друзів своїх», а ще: «Хто хоче йти за Мною, нехай зречеться себе, візьме свій хрест, і йде за Мною»! Все це виконують наші священики, але зараз повстала нова проблема — Церква і її священнослужителі живуть із пожертв, а коли храми порожні, то і пожертв немає. Тому  священики залишились без заробітної плати. Це не велика проблема для монахів та целібатів, але величезна для сімейного священства. Згадуючи того ж апостола Павла: «А хто слова навчається, нехай ділиться всяким добром із навчаючим. Не обманюйтесь, Бог осміяним бути не може… Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним»! ( Гал; 6,2-10).

Тому наше Вікторіанське братство святого апостола Андрія Первозваного оголошує збір пожертв для підтримки сімей священнослужителів Православної церкви України. Закликаємо усіх небайдужих долучитися, і пам‘ятайте: «Хто виявляє милість до вбогого, той позичає Господеві, Який йому відплатить за його вчинок!» (Пр;19,17).

 

Банківські реквізити РБ “ВБ СВ. АП. Андрія Первозванного” для усіх небайдужих:

– рахунок № UA833122480000026009017001062 в АТ “Комінвестбанк” (МФО 312248, код ЄДРПОУ 43361601)

– банківська картка АТ “Комінвестбанк” № 6772 3710 1846 1218 (Сергій Танчук)