Дорогі лицарі нашого Братства, дорогі брати та сестри!

Без рубрики 27 марта 2020 пока нет комментариев

Сьогодні в Україні у зв‘язку з коронавірусом карантин. Сьогодні церква робить все, щоб захистити своїх вірних від хвороби. Ми просимо дотримуватись порад, постанов та усіх застережних заходів, які рекомендують ваші єпископи.
На жаль, карантин показав багатьох із нас з негативної сторони. Люди проявили свою справжню сутність. Наразі усі ми розділились на 4 табори:
1. Люди, які піддались паніці, скуповують усі продукти харчування та ліки, розповсюджують недостовірну інформацію про підозру коронавірусу. До цих людей відносяться ЗМІ, які розкручують усі новини під себе.
2. Люди, які через свої меркантильні думки та бажання вирішили заробити грошей. Серед них багато підприємців які підіймають ціни, перепродають медичні засоби за великі гроші.
3. Люди, які ніколи не відвідували Божий храм або відвідували його лише по святам та тоді коли їм було зручно. Сьогодні вони кричать, що хочуть молитись перед страхом смерті та хвороби. Вони вимагають від священників, єпископів та інших богослужителів більше молитв, Божого благословіння, причастя.
4. Люди, які є справді віруючими та не піддаються паніці, допомагають іншим зберігати людське обличчя.
Ми закликаємо всіх до спокою та продовжувати вірувати в Христа. Адже коли ми віримо, ми вселяємо надію не тільки в себе, але і для оточуючих. Нехай Господь дасть любов у ваші серця і забере від вас страх!