Газ і духовність. Російський патріарх здивував черговою заявою

Без рубрики 15 сентября 2021 пока нет комментариев

Черговий цікавий матеріал для Вас від Лицарів Вікторіанського братства про те, як Кирило Гундяй вважає, що росіяни мають дякувати «Газпрому» за «духовне відродження».

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило відзначив вирішальну роль «Газпрому» і російської енергетичної промисловості в «духовному відродженні Росії після занепаду 1990-х років». Відповідні слова керівник РПЦ, що час від часу виступає із дивними заявами, зробив після малого освячення архієрейського подвір’я храму Святої Трійці в Петербурзі.

Під час урочистостей патріарх нагородив голову правління «Газпрому» Олексія Міллера і гендиректора «Газпром інвесту» В’ячеслава Тюріна патріаршими грамотами.

«І звичайно в цьому просуванні, в розвитку економіки, зіграв величезну, можливо, вирішальну роль «Газпром», газова промисловість, енергетика наша. Якби, можливо, не було цього первинного капіталу, Богом закладеного в наших надрах, за промислом божественним, напевно, звідки було б взятися матеріальним цінностям, які були необхідні для підтримки економіки, збройних сил, безпеки, забезпечення певного рівня життя людей», – заявив голова РПЦ.