Братство розпочинає роботу над новою ініціативою — написанням науково-публіцистичної праці «Українська Помісна Православна Церква: історія, сьогодення та майбутнє»

Без рубрики 17 октября 2020 пока нет комментариев

Головною ідеєю заснування «Вікторіанського братства святого апостола Андрія Первозваного» стала потреба у сприянні поширенню істинно Української Православної Віри, донесення до вірян та українського суспільства правди про тривалу та тернисту історію становлення православної церкви від часів Володимира Великого до наших днів, запеклу боротьбу за незалежність нашої Помісної Церкви від московських окупантів у рясах, про підлі спроби попів з ФСБ завадити визнанню автокефалії Православної церкви України іншими Помісними православними церквами тощо.

Маючи на меті донести усім спраглим душам цю інформацію у доступній формі, Братство вирішило реалізувати ініціативу наших лицарів і створити спільними зусиллями власну книгу з робочою назвою «Українська Помісна Православна Церква: історія, сьогодення та майбутнє».  До роботи над нею ми залучаємо істориків, релігієзнавців, науковців, богословів, журналістів, публіцистів, блогерів, патріотів та усіх небайдужих людей.

Долучайтеся й Ви! Разом ми зможемо створити дійсно цікаву та доступну для широкого загалу книгу. Кожен має право на правду!