Бойовики Московського патріархату

Без рубрики 15 июня 2020 пока нет комментариев

Вінницькі стрілки – так прозвали бійців, які затіяли перестрілку у Броварах.

Вже перші фото із Броварів та місць затримання учасників стрілянини показали, що вінницька братва рулить і це не просто якісь найняті за тисячу гривень «спортіки», а справжні учасники ОЗУ

зазначається у матеріалах журналістів із Вінниці.

Досить цікаво, що серед затриманих після стрілянини у столичному передмісті є представники силової підтримки церкви Московського патріархату. До слова, на Вінниччині всі знають про організовану банду під назвою «Хуторяни», адже хлопців залучають до виконання різного роду завдань. Всім відома активність «хуторянчиків» під час Помаранчевої революції та під час Майдану, але те, що хлопці «працюють» на Московський патріархат, викликало у нас доволі сильний інтерес.

У ході «поділу» церков між ПЦУ та УПЦ МП «хуторянчики» засвітилися під час забезпечення фізичної охорони для московських попів на Вінниччині. Цікаво й те, що по фото затриманих одразу впізнали зятя проросійського священика із Луки-Мелешківської, послушника місцевого храму Преображення Господнього Московського патріархату. Також на фото вдалось встановити ще 6 «хуторянчиків», серед яких ті, що били жінок під час конфлікту за православний храм у Луці – Мелешківській, коли громада храму вирішила приєднатися до Православної церкви України.

Порядність цих хлопців бажає кращого, але немає чому дивуватися, адже ні «Русский мир», ні Московський патріархат ніколи не відзначався милосердям чи людяністю. Тільки в найкращих традиціях російського рекету та насилля, зібравши під собою групу бандитів, працює Московський патріархат на території України.

 

Джерело: inua.tech